Kapı kilidiniz düzgün çalışmıyorsa veya kırılmışsa, bazı onarımların zamanı gelmiş olabilir. Bunu yıllardır yapıyoruz ve bir kez daha düzgün çalışması için kapı kilidinizle ilgili herhangi bir sorunu nasıl çözeceğimizi tam olarak biliyoruz. Ayrıca, kısa sürede yeniden tamir edilmeleri gerekmeyecek şekilde kırılan parçaları değiştirmekten de mutluluk duyuyoruz!

Seyranbağları Pimapen Tamiri servisi olarak haftanın her günü pimapen kapı pencere tamiri, kilit tamiri, ispanyolet değişimi, menteşe ayarı gibi birçok konuda uzman destek sunuyoruz. Profesyonel bir firmadan tamir hizmeti almak için bizleri tercih edebilirsiniz. Seyranbağlarında servisimiz bulunmaktadır ve günün belirlenen saatinde adresinize ulaşıp tamir işini yapmaktayız.

Seyranbağları Pimapen Tamiri Servisi Fiyatları

Kapı pencere tamiri fiyatları, ispanyolet değişimi veya tamiri gibi fiyat bilgilerini bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz. Her ev ve iş yerinde pimapen tamiri işleri farklı olacağından fiyatlarda farklılık gösterebilmektedir. Arızalı yerin tam tarifini bizlere ilettiğiniz taktirde en uygun fiyat hemen iletilmektedir.

5/5