Kedi sinekliği her zaman kedileri koruyan ve ayrıca takıldığı alana estetik görünüm kazandıran kaliteli ürünlerdir. Ankara kedi sinekliği firmamız her daim en ekonomik fiyatlara üretim ve montaj hizmeti sunmaktadır. Savaş Usta, kedi sinekliğini üretip , adresinize kadar getirmekte ve uygun fiyatlar ile montaj hizmeti sunmaktadır.

sürgülü kedi sinekliği

Kedi sinekliği; sağlam kedi telleri tarafından üretilmektedir. Bizim tarafımızdan üretilen kedi sineklikleri yırtılmaz kalitede olmakla beraber kedilerin yırtamayacağı kadar dayanıklı ürünlerdir. Kedi sinekliği sayesinde kediler dışarıya çıkamaz ve güvende kalır.

Kedi Sinekliği Fiyatları

Ankara kedi sinekliği fiyatları yapılacak pencere veya kapının boyutlarına göre değişecektir. Kedi sinekliği için ölçü alınması gerekmektedir. Bu ölçüyü hem kendiniz alabilir, dilerseniz firmamızın alması için konum bilgisi yollayabilirsiniz. Ölçü bilgilerini tarafımıza ilettikten sonra hemen fiyat teklifi iletilmektedir.

Kedi Sinekliği Modelleri

Birçok kedi sinekliği modelleri mevcuttur.

  • Menteşeli kedi sinekliği
  • Sürgülü kedi sinekliği
  • Akordiyon kedi sinekliği

Bu çeşitlerden kapı veya pencerenize en uygun olan kedi sinekliği seçilir, üretilir ve sonrasında montajı yapılır.

Kedi sineklikleri sararma yapmayan, yırtılmayan tellerden üretilmektedir. En kaliteli alüminyum profiller ile üretilen sineklik çeşitlerimiz çok uzun yıllar sorunsuzca kullanılmaktadır.

Kedi sinekliği yırtılır mı ?

Tarafımızca üretilen kedi sinekliği modelleri yırtılmaz tellerden yapılmaktadır. Çok uzun yıllar sorunsuz bir şekilde güvenle kullanılmaktadır.

  1. Kedi Sinekliği Sararma Yapar mı ?

    Kedi sinekliği uygun ve doğru ürünler tarafından üretildiğinde kesinlikle sararma ve kararma yapmamaktadır.

  2. Kedi Sinekliği Ankara Fiyatları Ne Kadar ?

    Kedi sinekliği fiyatları ölçü bilgilerine göre değişmektedir. Firmamıza ölçü bilgilerini yolladığınız taktirde tarafınıza net fiyat verilmektedir.

4.9/5