Cam balkon alüminyum fitilleri ev sahipleri veya iş yerlerinde tercihe bağlı olarak birçok farklı malzemeden olmak üzere üretilir. Cam balkon alüminyum fitil değişimi sırasında cam balkon tipine göre fitil seçimi yapılır. Yani demek o ki birçok farklı tipte cam balkon fitili mevcuttur.

Alüminyum oldukça dayanıklı bir üründür. Bunun yanında çok uzun ömürlüdür. Alüminyum fitiller ise bu yapıda kullanılan, cam balkon ürünlerinde çok tercih edilen bir malzemedir. Cam balkon alüminyum fitilleri sıcağa karşı oldukça dayanıklıdır. Ayrıca yağmur ve don gibi hava koşullarına karşı son derece dayanıklı ve kaliteli bir üründür. Bazı cam balkon alüminyum fitilleri paslanmaz çelikten üretilir. Korozyona karşı oldukça dayanıklılık gösteren bu ürün, alüminyum kadar dayanıklı olmasa da birçok avantajı vardır.

Ankara Cam Balkon Alüminyum Fitil Metre Fiyatı 2023

8 Mm Büyük “H” Fitil40 TL / metre
8 Mm Küçük “h” Fitil39 TL / metre
8 Mm 22,5° Açılı Fitil39 TL / metre
8 Mm 45° Açılı Fitil39 TL / metre
90° Köşe Açılı Fitil72 TL / metre
135° Köşe Açılı Fitil72 TL / metre
10 Mm Plastik Fitil25 TL / metre

Alüminyum Cam Balkon Fitili Montajı Nasıl Yapılır ?

cam balkon fitil çeşitlerine montajları farklı olabilmektedir. Cam balkonun yapısına, türüne göre işin zorluk seviyesi de değişmektedir. Cam balkon fitil değişimi profesyonellik isteyen bir iştir. Bu yüzden işin uzmanına danışmanız gerekmektedir. Hemen Savaş Usta ile iletişime geçerek fitil değişimi yaptırabilirsiniz.

cam balkon arası alüminyum fitillerini alabileceğiniz yerler arasında yapı marketleri, koçtaş, hırdavat dükkanları gibi yerler vardır. Ayrıca cam balkon montaj hizmeti veren yerlerde de bu ürünü bulmak mümkündür.

  1. Cam Balkon Alüminyum Fitil Değişim Fiyatları Ne Kadar ?

    Cam balkon alüminyum fitil değişimi için işçilik ücretleri 150 TL'den başlamaktadır. Bu firmanın profesyonellik derecesine göre de değişkenlik gösterebilmektedir.

  2. Cam Balkon fitili değişimi kaç saat sürer ?

    Cam balkon fitil değişimi ortalama 1 saat sürmektedir. Bazı cam balkon çeşitlerinde fitil değişimleri süre olarak 30 dakika daha uzayabilmektedir.

5/5