Kızılay Sineklik

Evleriniz için rahatlığın ve konforun bir diğer adı da sineklik sistemleridir. Özellikle yaz günlerinde sinekler çok can sıkıcı olabilmektedir. İşte tam da bu konuda Kızılay sineklik firmamız devreye girmekte ve sizlere rahatlığı yaşatmak adına sineklik üretim ve montaj hizmeti sunmaktadır.

Kızılay Sineklik Fiyatları ve Çeşitleri

Kızılay sineklik firmamız her daim uygun fiyat politikası sunmuştur. Bu fiyatlar yapılacak olan sineklik modelinin rengine, boyutuna ve malzeme kalitesine göre değişecektir. Sineklik modelleri hakkında bilginiz yok ise konunun devamında tüm modelleri sizler için bir araya getirdik.

Kızılay Sineklik Çeşitleri

Şirketimizde birçok sinekliğin üretimi yapılmaktadır. Her alanda sineklik üretimi olmaktadır ve farklı malzemelerden ve farklı sistemlerden de üretimler Kızılay sineklik firmasında yapılmaktadır. Günümüzde en çok kullanılan sineklik çeşitleri şu şekildedir.

Menteşeli Sineklikler

Menteşeli sineklikler oldukça ucuzdur. Ucuz olması ve uzun ömürlü olmasıyla bilinen bu sistemler basit menteşeden ve tülden meydana gelmektedir. Birçok renkte üretimi mevcuttur. Sineklerden korunmanın en ucuz yollarından birisi olan menteşeli sinekliklere hemen sahip olmak için bizleri arayabilirsiniz.

Sürgülü Sineklikler

Sürgülü sineklikler, kurulduğu yere konfor ve gösterişi getirmektedir. Sürme yapısıyla hiç zorlanmadan sinekliği açabilir ve kapatabilirsiniz. Sürgülü sinekliklerde kullanılan tül ve ray sistemleri son derece kaliteli ve uzun ömürlü olmaktadır.

Kızılay sineklik servisimiz ile iletişime geçerek tüm bu konularda detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

5/5