Volkswagen kapılarında bazı durumlarda arızalar ve açılmama gibi sorunları meydana gelebilir. Bu gibi durumlarda Volkswagen kapı tamiri konusunda uzman bir usta veya servis ile çalışılmalıdır. Aksi taktirde işi bilmeyen bir kişi bu kapıyı ve ayarlarını tamamen bozabilir ve masrafınız daha da artabilir.

Volkswagen Sürgülü Kapı Tamiri

Volkswagen kapılarda en çok kullanılan kapı çeşitlerinden biriside sürgülü Volkswagen kapısıdır. Bu kapıların sürgü sistemlerindeki raylar bazen bozulabilir. Fakat tamiri bir usta tarafından gerçekleştirildiğinde oldukça uzun ömürlü olur. Bu yüzden sürgü sisteminde bir hata varsa hemen Savaş usta ile iletişime geçerek yardım alabilirsiniz.

Volkswagen Kapı Mekanizması Tamiri

Volkswagen kapı mekanizması tamiri genellikle 1 saat sürebilen bir iştir. Öncelikle usta tarafından kapı mekanizması komple çıkartılır ve arızalı parçalar tespit edildikten sonra tamir işine geçilir. Bazı durumlarda mekanizma içerisinde ki parçaların tamirlik bir durumu olmayabilir. Bu yüzden değişimi en mantıklı seçenek görülür.

volkswagen kapı tamiri ve fiyatları

Volkswagen Kapı Tamiri Fiyatları Ankara 2022

Volkswagen kapı tamiri fiyatları ustanın tamir veya değişim yapacağı parçaya göre şekillenir. Ortalama olarak fiyat vermemiz gerekirse herhangi bir tamir ücreti 150 TL’den başlayarak daha yüksek fiyatlara kadar ilerlemektedir. En net kapı tamiri bilgisi için ustamız ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

  1. Sürgülü kapılar Volkswagen kapıya çevrilir mi?

    Evet çevrilebilir. Bunun için Volkswagen kapı sistemleri alanında tecrübeli bir usta gerekmektedir. Bu işlem ise ortalama 2 saat kadar sürebilmektedir.

  2. Volkswagen kapı fiyatları ne kadar?

    Volkswagen kapı fiyatları normal kapı sistemlerine göre oldukça pahalıdır. Fiyatları ise 3bin TL'den başlamaktadır.

5/5