Emek’te kapı ve pencere için sineklik hizmeti veren bir firma olarak, 32 yılın vermiş olduğu tecrübe ile hareket ediyor ve müşteri memnuniyeti sağlamak adına elimizden geleni yapıyoruz. Sıcak kavurucu yaz günlerinin en zorlu problemlerinden birisi de sinekliklerdir. Sinekliklerin içeriye girmesini engellemek adına bir takım çalışmalar yapıyor ve konforu sağlayarak siz müşterilerimizi rahat ettiriyoruz.

Emek sineklik firmamızda, kedi sinekliği, menteşeli sineklik ve sürgülü sineklikler üretilmektedir. Birçok çeşitlerin üretimleri mevcut ve oldukça kalitelidir.

Emek Kedi Sinekliği

Emekte oturan müşterilerimiz için birinci sınıf kedi sineklikleri üretmekteyiz. Her daim kaliteyi sunuyor ve uzun yıllar kullanım sağlaması adına harekete geçiyoruz. Emek kedi sinekliği modellerimizi hemen satın alarak sineklere dur diyebilirsiniz.

Emek Menteşeli Sineklik

Menteşeli sineklikler oldukça uygun ve dayanıklı ürünlerdir. Bu gibi ürünleri uzun yıllar sorunsuzca kullanabilirsiniz. Sineklerin geçemeyeceği kadar ince tellere sahiptir. Montaj konusu da oldukça basittir. Kendiniz yapamayacak iseniz hemen servisimizi arayarak teknik destek talep edebilirsiniz.

5/5