Bahçelievler Sineklik firmamız, sürgülü sineklik, menteşeli sineklik ve kedi sinekliği gibi birçok çeşidin üretimini ve montaj hizmetini sunmaktadır. Evlerinizde sineklere artık dur diyorsanız firmamız ile iletişime geçebilir ve hızlı bir şekilde sineklerden kurtulabilirsiniz.

Bahçelievler’de bugüne kadar yüzlerce ev ve iş yerlerine sineklik montajı yapan bir servis olarak, her zaman kaliteli malzemeleri kullanıyor ve evlerinizi sineklerden uzak tutuyoruz.

Bahçelievler Kedi Sinekliği Modelleri

Bahçelievler mahallesinde en çok kedi sinekliği montajı yaptık. Bu semtte evcil hayvan kullanım oranı oldukça fazladır ve dolayısıyla kedi sinekliklerine ihtiyaç duyulmaktadır. Firmamız ise kedi sinekliklerini dayanıklı kedi tellerinden yaparak kedilerin dışarıya çıkmasını tamamen engellemektedir. Kedi sinekliklerinde ki tülün kalitesi oldukça önemlidir. Tül ne kadar kaliteli olursa o kadar uzun süre dayanıklı olmaktadır.

Bahçelievler Menteşeli Sineklik

Bahçelievler’de menteşeli sineklik modelleri de çok aktif kullanılmaktadır. En çok iş yerleri tarafından tercih edilmektedir. Menteşeli sineklikler amacına uygun çok ekonomik fiyatlara satıldığından dolayı çok kullanılır.

Fazla ücret ödemeden sinekleri uzak tutmanın en iyi yollarını Bahçelievler sineklik firmasında bulabilirsiniz.

5/5