Mamak kapı pencere tamiri servisi olarka , en uygun fiyatlara tamir işi yaptığımızı bildirmek isteriz. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile Mamak genelinde pimapen kapı ve pencere tamiri hizmeti sunuyoruz. Pimapen kapı ve pencereler zaman içerisinde bozulabilir ve açılma ve kapanma sorunları oluşabilir. Bu gibi durumlarda endişeye gerek yoktur. Uzman servisimiz çok kısa sürede arızayı tespit edecek ve sorunu çözecektir.

Mamak Pimapen Pencere Tamiri

Pimapen pencerelerde bazı zamanlarda menteşeler, contalar ve fitiller arıza yapabilmektedir. Su sızdırması, rüzgar sesi veya kilitlenme sorunları meydana gelmektedir. Bu gibi işler bir usta tarafından yapıldığında oldukça basittir. Pimapen pencerenizde sorun varsa hemen ustamızı arayarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Pimapen Kapı Tamiri

Mamak genelinde bugüne kadar yüzlerce pimapen kapı tamiri hizmeti sunduk. Birçok pimapen kapıda kilit ve kol sorunları meydana gelebilmektedir. Bu gibi arızaları genellikle tamir ediyoruz veya değişim sağlıyoruz. Pimapen kapı tamiri fiyatlarını öğrenmek için hemen servisimizi arayabilirsiniz.

Mamak genelinde bu gibi sorunlarınız için profesyonel destek alacağınız firmamız, aynı gün tamir hizmeti sunarak müşteri memnuniyeti elde etmektedir.

Mamak Pimapen Tamiri Fiyatları 2023

Fiyatlarımız tam olarak güncel olmasa da yakın fiyatlardır. En net fiyat bilgisi için servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Pimapen fitil değişimi250- 400 TL arası
Pimapen Kapı ve Kol Tamiri450-700 TL arası
Pimapen kilit tamiri400-500 TLarası
5/5