Ankara’da ev veya iş yerlerine sineklik takılmasını isteyen müşterilerimiz için garantili ve ekonomik sineklik modellerini sizlere tanıtmak istiyoruz. Ankara’nın her mahalle ve sokağında sineklik montajı hizmeti veren Savaş Usta, 1991 yılından bugüne binlerce sineklik montajı yapmıştır.

Ankara’da sineklik sistemleri firması olarak liderlik seviyesinde olan, sineklik profillerinde kaliteli malzeme kullanan ve bunun yanında her işinde müşteri memnuniyeti sunan bir servisiz. Ankara sineklik olarak birçok sineklik çeşidinin imalat ve montaj hizmetini sağlamaktayız.

Ankara Sineklik Çeşitleri:

En çok tercih edilen sineklik çeşitlerini yukarıda ki liste de görebilirsiniz. Ankara sineklik firmamız bu sineklik çeşitlerinin hepsini üretmekte ve montaj hizmetini sağlamaktadır.

Ankara Pimapen Sineklik Fiyatları 2023

Sineklik çeşitlerine göre fiyatlar oldukça değişmektedir. Bizlere ulaşarak istediğiniz sineklik çeşidinin fiyatını öğrenebilirsiniz.

Sineklik fiyatlarında montaj teslim olacaksa ayrı, dükkan teslim olacak ise ayrı fiyatlar çıkmaktadır. Savaş Ustamız montaj teslim fiyatlarda her zaman en uygun fiyatı siz müşterilerine sunmaktadır. Sineklik montajı ustamız tarafından yapılmakta ve 30 dakika da teslim edilmektedir.

Ankara Pileli Sineklik Fiyatları 2023

Pileli sineklik fiyatları ölçüye göre farklılık gösterir. Pileli sineklik boyutu ne kadar büyük olursa fiyat o kadar yüksek çıkacaktır. Pileli sineklikler ev dekorasyonuna uyum sağlayan kaliteli sistemlerden birisidir. Diğer sineklik sistemlerine göre fiyatları daha yüksektir. Firmamız en kaliteli pileli sineklik malzemeleriyle birlikte üretim ve montaj hizmeti sunmaktadır.

Cam Sineklik Fiyatları 2023

Camlara takılan sineklik fiyatları 200 TL’den başlamaktadır. Net ölçüler ile birlikte fiyat netleşmektedir. Cam sineklikleri tarafımızca en kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Ayrıca kararma ve sararma yapmayan yapıdadır.

 1. Sineklik takılan yere hava girer mi ?

  İş yerine veya evlere takılan sineklik sistemleri havayı geçirir yapıdadır. Yani içeriye giren havayı kesinlikle engellememektedir. Hava girişi gayet sağlıklı olmakla beraber böceklerin girmesi de tamamen engellenmektedir.

 2. Sineklikten böcek veya sinek girer mi?

  Sineklik arasından böcek veya sinek giremez. En ufak böcek türlerinin bile girmesini engelleyen sineklik telleri istenilen her boyutta ve ölçülerde üretilmekte ve böceklerin girmesi tamamen engellenmektedir.

 3. En Tercih edilen kullanışlı sineklik hangisi?

  Günümüz de en çok tercih edilen sineklikler arasında kedi sinekliği, akordiyon sineklik, stor sineklik ve menteşeli sineklik gibi çeşitler yer almaktadır.

 4. Sineklik telleri yırtılır mı ?

  Sineklik tellerinde tarafımızca en kaliteli teller kullanılmaktadır. Kolay yırtılmayan yapıda olan sineklik telleri uzun yıllar dayanıklı şekilde cam ve pencerelerde hizmet vermektedir.

4.9/5