Sürgülü sineklikler günümüz de en çok tercih edilen sineklik modelleri arasında yer almaktadır. Kapı ve pencerelerde oldukça kolaylık sağlayan bu sineklik çeşitleri, hem fiyat bakımından hem de uzun ömürlülük bakımından tercih edilmektedir. Sürgülü sineklik hazırlanırken en kaliteli alüminyum profiller ile hazırlanmakta ve bu sayede yıllarca sorunsuz olarak kullanılabilmektedir.

Ankara Sürgülü Kapı Sinekliği ve Fiyatları 2023

Sürgülü kapı sinekliği fiyatları 2023 yılında eski yıllara göre artmış durumdadır. Alüminyum profil fiyatlarında ki artış doğrudan sineklik fiyatlarını etkilemektedir. Tarafımızca kullanılan kalın sineklik profilleri ile dayanıklı ürünler elde edilmektedir. Sürgülü kapı sinekliği genellikle müstakil ve bahçeli evlerde kullanılan etkili ürünlerdir. Sürgülü kapı sinekliği fiyatlarını öğrenmek için Savaş Ustamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Sürgülü sineklik çeşitleri:

 • Sürgülü kapı sinekliği
 • Sürgülü pencere sinekliği
 • Sürgülü balkon sinekliği
 • Pileli sürgülü sineklik
 • Sürgülü pimapen sineklik

Görüldüğü gibi sürgülü sineklikler: kapı , pencere ve balkonlara takılan ürünlerdir. Bu sayede sineklerden uzak konforlu bir hayat ile beraber güneşin zararlı ışınlarına karşı da korunaklı bir yaşam elde edilmektedir. Sürgülü sineklikler oldukça uzun ömürlü ve dayanıklı ürünlerdir. Kararma ve sararma yapmayan yapıdadırlar.

Sürgülü Pimapen Sineklik

Sürgülü kapı sinekliği fiyatlarını öğrenmek için ustamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ev ve iş yerlerinde bulunan pimapen kapı veya pencerelere de sürgülü sineklik sistemleri takılmaktadır. Öncelikle ölçü alınmakta ve sonra bu ölçülere göre sineklik üretilmektedir. Pimapen sürgülü sineklik montajı tarafımızca 30 dakika gibi kısa bir sürede takılmaktadır. Pencere veya kapı sayısına göre montaj süresi değişkenlik gösterebilmektedir.

 1. Sürgülü Sineklik Fiyatları Ne Kadar ?

  Sürgülü sineklik fiyatları yapılacak olan kapı veya pencerenin ölçü bilgilerine göre belirlenmektedir. Ölçü bilgileri ile beraber sineklik firmasına ulaşarak net fiyat alabilirsiniz.

 2. Sürgülü Sineklik Montajı Kaç Dakika Sürer ?

  Sürgülü sineklikler pencere ve kapı sayısına göre ortalama 35- 40 dakika sürebilmektedir.

5/5