Kızılay’da pimapen kapı ve pencerelerin tamiri konusunda uzmanlaşmış bir firmayız. Doğru fiyatlar ile en kaliteli tamir işlerini yapan ustalar arıyorsanız şuan doğru adrestesiniz. Kızılayın her sokağında bugüne kadar yüzlerce pimapen tamiri yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz.

Pimapen sistemler oldukça zorludur. Uzman ellerde tamir işlemi çok kısa sürerken, acemi ellerde masraflar daha da büyümektedir. Pimapen kapı veya pencerenizde açılma kapanma sorunları emvcutsa hemen bizleri arayarak soruna çözüm sağlayabilirsiniz.

Kızılay Pimapen Tamiri Fiyatları

Kızılay’da ev ve iş yerleri için pimapen tamiri fiyatları, yapılacak işe göre farklılık göstermektedir. Kapı fitil contası değişimi 200 liradan başlarken, pencere kolu değişimi 400 liradan başlamaktadır. Bunun gibi farklı işlerde fiyatlar çok hareketli olabilmektedir.

Kızılay Pimapen balkon kapı kilidi tamiri

Pimapen balkon kapı kilitlerinde bazı zamanlar arıza olabilir. Kilit sisteminde meydana gelen arızalar sonucunda kapanma gibi bir takım problemler meydana gelir. Bu gibi durumlarda, müşteriyi fazla masrafa sokmadan kilit tamir işini yapıyor ve sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz.

Kızılay pimapen tamiri servisimiz ile iletişime geçerek tüm sorunların çözümlerini öğrenebilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

5/5