Çankaya’da kapı pencere ve pimapen tamiri işleri yapıyoruz. Yıllardır bu işlerde müşteri memnuniyeti elde etmiş ve sürekli olarak ta iş alıp teslim etmeye devam etmektedir. Çankaya pimapen tamiri servisi olarak 7/24 tamir hizmeti sunmakta ve bununla beraber kış aylarında pimapenlerde oluşan arızaları en kaliteli malzemeler ile tamir ederek uzun ömürlü olmalarını sağlamaktayız.

Çankaya pimapen tamir servisi olarak 1991 yılından beri bu alanda hizmet sunuyoruz. Kış aylarında pimapen sistemlerinin ayarlı olması, bakımlı olması oldukça önemli bir konudur. Soğuk ve yağmurlu havalarda sızdırma yapan, ses yapan ve içeriye su alan pimapen sistemleri moralleri bozabilmektedir.

Savaş ustamız sayesinde pimapen sistemlerinin tamir ve bakım hizmetleri en iyi şekilde yapılmaktadır.

Çankaya Pimapen Tamiri Ustası

Çankayada pimapen tamiri ustası için hemen bizler ile iletişim kurabilirsiniz. Pimapen servisi olarak en uygun fiyatlar ile tamir ve montaj hizmeti sunmaktayız.

Çankaya Kırık Pimapen Pencere Tamiri Fiyatları

Kırık pimapen pencere, kırık kapı kulpu, kırık kapı tamiri gibi tüm işler de en uygun fiyat garantisi vermekteyiz. Bizleri arayarak fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

5/5