Aydınlıkevler bölgesine 30 yılı aşkın süredir hizmet veren bir pencere tamiri işletmesiyiz. Uzmanlığımız pencerelerde, kapılarda ve ön camlarda camın değiştirilmesidir. Konut, ticari ve endüstriyel müşteriler için yedek cam hizmetleri sunuyoruz.

Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için her zaman hizmetlerimizi genişletmeye çalışıyoruz. Hizmetlerimizle ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Aydınlıkevler Pimapen Tamiri Servis Fiyatları

Servisimizin fiyat politikası oldukça uygundur. Her zaman müşteri memnuniyeti üzerine çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Pimapen kapı ve pencere sisteminde ki arızanın boyutuna göre fiyatlarımız değişmektedir. Pimapen kapı kolu değişimi ile pencere menteşe değişimi fiyatları arasında doğal olarak fark olacaktır. Bu yüzden bizleri arayarak fiyat almanızı rica etmekteyiz.

Aydınlıkevler de bulunan ev ve iş yerleriniz de ki pimapen kapı ve pencere arızaları için hemen ustamız ile irtibat kurabilirsiniz. Menteşe ayarı, kapı kilit tamiri, ispanyolet değişimi ve tamiri gibi işlerde en uygun fiyat garantisi sunmaktayız.

Aydınlıkevler pimapen tamiri servisimizi hemen iletişim kısmında ki numaradan arayabilirsiniz.

5/5