İspanyolet, genellikle kapı ve pencerelerde kullanılan bir kilit sistemidir. Bu kilit sisteminin değişimi veya tamiri gibi birçok alternatif yollar mevcuttur. Genellikle fiyatından ve uzun ömürlü olmasından ötürü değişimi tavsiye edilmektedir.

PVC ispanyolet kilit tamiri veya ispanyolet kilit değişimi gibi işleri Savaş ustamıza yaptırmak için iletişime geçebilirsiniz. İspanyolet kilit değişimi ortalama olarak 20 dakika süren bir iştir. Her evdeki PVC kapı veya pencerelerde ispanyolet kilit sistemi kullanılmaktadır.

PVC Kapı Pencere Çift Açılım İspanyolet Değişimi

İspanyolet kilit arızası durumunda pvc kapı ve pencere kilitlenmez hale gelir. Ayrıca bazı durumlarda kilitli kalabilir. Tamiri veya değişimi uzman kişilerce yapıldığında yıllarca kullanım ömrü olmaktadır.

Kapı ve mobilyalar için ispanyolet kilitler oldukça önemli bir yere sahiptir. Pencerelerde kullanılan ispanyolet kilit mekanizması ile kapılarda kullanılan ispanyolet kilit mekanizması birbirinden farklı olabilmektedir. Bu durumda tamir yöntemlerinde de farklı hareket etmek oldukça önemli bir konudur.

Rampalı ispanyolet, sürme ispanyolet ve yelken ispanyolet gibi çeşitli ispanyolet mekanizmaları mevcuttur. Sürme ispanyoletler cam balkon sistemlerinde kullanılırken diğerleri de daha basit ürünlerde kullanılabilmektedir. İspanyolet kilit mekanizması tamiri veya değişimi firmamız tarafından itina ile yapılmaktadır.

Çift Açılım İspanyolet Değişimi Ankara

Çift açılım ispanyoletlerde bozulma durumlarında tamir yapılmaktadır. Fakat kırılma gibi durumlarda çift açılım ispanyolet değişimi yapılmaktadır. Ustamız aynı zamanda ispanyolet ayarı da yapmaktadır. Kapı ve pencerelerdeki çift açılım ispanyoletler 180 derece tam olarak dönmüyorsa bir problem var demektir. Bu gibi durumda ölçü alınır ve aynı boyutlarda ispanyolet ile değişim yapılır.

İspanyolet Kilit Değişimi Fiyatları Ankara 2022

İspanyolet kilit değişim fiyatları hakkında bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Fiyatlar mesafeye, kapı ve pencere sistemine göre değişiklik gösterebilmektedir.

5/5