Ankara’nın Keçiören ilçesinde tüm mahallelerde uzman ekibimiz ile pimapen tamiri hizmeti sunmaktayız. Pimapen kapı kolu değişimi veya tamiri, pimapen kilidi mekanizması tamiri gibi birçok tamir işini garantili ve profesyonel şekilde yapmaktayız.

Keçiören Pimapen servisimiz 1991 yılından beri profesyonel çalışma hayatına devam etmektedir. Bugüne kadar binlerce pimapen tamiri işinde başarı sağlamış ve her zaman müşteri memnuniyeti alan bir pimapen tamiri servisiyiz.

Arızalı, açılmayan veya kapanmayan pimapen kapı ve pencerelerin tamir bakım ve onarım işini garantili bir şekilde yapmaktayız.

Keçiören Pimapen Tamiri Servisi Fiyatları Ne Kadar ?

Keçiören pimapen tamiri servisimizde tamir fiyatları kapı veya pencerede ki arızanın boyutuna bağlı olarak değişecektir. Ustamızı görüntülü arayarak arızalı olan bölgeyi gösterebilir ve fiyat vermesini isteyebilirsiniz. Keçiören kapı pencere pimapen tamiri işlerinde birinci sınıf kalitede malzemeler kullanılmaktadır.

  1. Pimapen Kapı ve Pencere Tamiri Uzun Ömürlü mü?

    Tarafımızca yapılan pimapen tamiri işlerinde uzun ömürlülük sağlanmaktadır. Kaliteli malzemeler ve tamir kitleri ile tamir yapmaktayız.

5/5