İncek Sineklik

İncek mahallesinde sineklere son adı altında yaptığımız kampanya ile yüzlerce ev ve ofise sineklik takmaya devam ediyoruz. Sineklik servisi olarak en uygun fiyatlara, en kaliteli sinekliklerin üretimini, montajını ve arıza tespit hizmetini sunuyoruz.

Sineklikler hiç istenmeyen böceklerin başında yer alır. Yaz aylarında sıcak günlerde birçok insan sineklerden yana oldukça rahatsız olmakta ve bunun çözümünü sineklik taktırarak çözmektedir. Bizde sineklik servisi olarak tüm müşterilerimiz için profesyonel malzemeleri kullanıyor ve sinekliklerin üretimini yapıyoruz.

Alanında uzman olarak hareket eden ekiplerimiz ile 2 gün içerisinde sineklikleri hazırlayarak adresinize kadar getirip montaj hizmeti sunuyoruz.

İncek kedi sinkeliği, İncek kapı pencere sineklik çeşitleri ile istenilen tüm sinekliklerin üretimini en kısa sürede yapmaktayız.

İncek Sineklik Fiyatları

İncek kedi sinekliği fiyatları 450 tl, sürgülü sineklikler 500 tl ve menteşeli sinekliklerde 300 liradan başlamaktadır. Diğer sineklik çeşitleri için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

  1. İncek Sineklik Montajı Kaç Saat Sürer?

    Sineklik montajı uzman ekiplerimiz ile maksimum 1 saat kadar sürmektedir.

5/5