Batıkent pimapen tamiri servisi olarak her müşterimize en ekonomik fiyatlar ile iş sunmaktayız. Pimapen sistemlerinde su sızdırması, açılmama sorunları, kapanma sorunları ve kilit mekanizmasında oluşan sorunlar konusunda garantili bir çözüm sunuyoruz.

Batıkent pimapen tamir ustalarımız sayesinde gün içerisinde arızalı pimapen sistemlerinin tamir bakım ve onarım işleri en hızlı ve en temiz şekilde yapılarak teslim edilmektedir. Savaş usta tarafından tamiri yapılan pimapen kapı ve pencerelerinize garanti verilmekte ve uzun ömürlü kalması için en iyi yedek malzemeler kullanılmaktadır.

Batıkent pimapen tamiri fiyatları 2022

batıkent pimapen tamiri

Batıkent pimapen tamir fiyatları yapılacak işin çeşidine göre değişecektir. Pimapen su sızdırması tamiri, pimapen kapı kolu tamiri veya pimapen cam çatlak tamiri gibi çeşitli tamirlerde farklı fiyatlar mevcuttur. Ustamız arızayı tespit ettikten sonra tarafınıza en uygun fiyatları iletmektedir. Müşterinin onayı dahilinde ise hemen çalışmaya başlanmakta ve pimapen tamiri hızlı şekilde bitirilip teslim edilmektedir.

5/5